Już po raz siódmy Rada Dzielnicy Siedlce zaprasza do wspólnych obchodów Święta Niepodległości. Głównym punktem dnia będzie jak zwykle Siedlecka Parada Niepodległości. Od początku organizacji wydarzenie to cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców. Marsz rozpocznie się o godzinie 8:45 na skwerze przy rogu ulic Starodworskiej i Kartuskiej. Na mieszkańców czekają również inne ciekawe atrakcje...

Siedlecka Parada Niepodległości wyróżniała się zawsze narodowymi barwami, dlatego prosimy Mieszkańców o przyniesienie biało-czerwonych szalików i flag. Bardziej odważnych jak zwykle zachęcamy do przebrania się w stroje historyczne. Najmłodsi uczestnicy otrzymają biało-czerwone gadżety.

Pozostałe imprezy zorganizowane z okazji obchodów Święta Niepodległości:
- 11 listopada, godz. 12:00 - "Kocham wolność i rozumiem" - występ dzieci ze SP Nr 58, koncert z cyklu "Akademia Muzyczna dla dzieci" - Ratusz Staromiejski, ul. Korzenna 35 (wstęp wolny)
- 11 listopada, godz. 17:00 - "Wieczór Niepodległości" - spotkanie przy kawie i poczęstunku oraz wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych, Dom Sąsiedzki "Zakopianka", ul. Zakopiańska 40 (wstęp wolny)

Bądźmy razem tego dnia! Bądźmy dumni z naszych symboli narodowych!

Dokładny plan obchodów 11 listopada 2017 zamieszczamy poniżej (po kliknięciu w plakat otworzy się w nowym oknie w powiększeniu).