Dziennik Bałtycki ogłosił plebiscyt "DZIELNICE NA MEDAL!" gdzie mieszkańcy Gdańska i Gdyni mogą zagłosować i wybrać najaktywniejsze Rady Dzielnic oraz Przewodniczących Zarządów Dzielnic. Na co dzień staramy się pomagać Państwu oraz wspierać lokalne działania aktywistów. Tym razem to my prosimy mieszkańców naszej dzielnicy o pomoc i głos. Aby oddać swój głos na Dzielnicę Siedlce należy wysłać SMS o treści GRD.19 pod numer 72355...

Aby zagłosować na Przewodniczącego Zarządu Dzielnicy Siedlce - Jędrzeja Włodarczyka należy wysłać SMS o treści GPZ.19 pod numer 72355.

Rady Dzielnic, które zdobędą najwięcej głosów, zostaną obszernie opisane na łamach "Dziennika Bałtyckiego" i w internecie. Na początku maja ukaże się specjalny dodatek prezentujący laureatów plebiscytu. W wybranym terminie (do końca roku) zwycięskie rady dzielnic będą mogły skorzystać z powierzchni na łamach gazety, którą będą mogły wykorzystać do prezentacji swoich dokonań albo projektów. Będą też nagrody dla przewodniczących zarządów, którzy zdobędą najwięcej głosów.
 
Z góry dziękujemy za każdego SMS'a wysłanego na naszą Radę oraz Przewodniczącego. Każdy głos jest dla nas ważny i przyczyni się do lepszego wyniku. Z Państwa pomocą osiągniemy dobry wynik, możliwe również że zwycięstwo :-)
 
Głosowanie trwa do 29 kwietnia 2016 do północy! Koszt jednego SMS'a: 2.46 zł z VAT.