W środę 8 czerwca z inicjatywy Rady Dzielnicy Siedlce oraz Zarządcy Nieruchomości "ARKADA" odbędzie się spotkanie z mieszkańcami podwórka przy Zagrodowej. Tematem spotkania będzie temat terenu śmietnika oraz prezentacja propozycji rozwiązania problemu nieporządku, który regularnie powstaje w najbliższym otoczeniu. Zapraszamy wszystkich mieszkańców, a także osoby zainteresowane tematem "śmietnikowym"...

Jeśli temat zostanie pozytywnie przyjęty przez mieszkańców to w planach są kolejne spotkania w sprawie kolejnych podwórek na dzielnicy.

Środowe spotkanie odbędzie się w Domu Sąsiedzkim „Zakopianka” przy ul. Zakopiańskiej 40, sala I piętro - 8.VI.2016 o godz. 18:00.

Podczas spotkania zaprezentowana zostanie oferta instalacji nowoczesnych i ekonomicznych pojemników pół podziemnych w systemie "Molok".

Osobą koordynującą temat po stronie Rady Dzielnicy Siedlce jest członek Zarządu Dzielnicy - Bartłomiej Cyrny, w razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel.: 793-386-639.

Więcej informacji o inicjatywach podejmowanych na podwórku przy ulicy Zagrodowej na stronie internetowej:
http://naszepodworko.ugu.pl