Bractwo Przygody Almanak oraz Rada Dzielnicy Siedlce zapraszają do udziału w zabawie z cyklu "Rodzinne Gry Parkowe na Orientację" - sezon 8, epizod 19. Impreza odbędzie się w niedzielę 1 września od godz. 9:30 na terenie Hevelianum (Park Śródmieście i Góra Gradowa). Jeśli lubisz chodzić z mapą lub biegać na świeżym powietrzu, to świetna okazja do sprawdzenia swoich możliwości...

To bardzo dobra okazja, aby wybrać się na spacer całą rodziną - z dzieckiem, a nawet z babcią, bo przede wszystkim liczy się dobra zabawa na świeżym powietrzu. Tym, którzy wolą rywalizację lub uprawiają Biegi na Orientację bardziej profesjonalnie polecamy trasę Biegacz, którą można potraktować jako trening czy sprawdzian własnych umiejętności. Trasa ta jest pomyślana jako klasyczna trasa Biegu na Orientację i mamy nadzieję zachęci wiele osób do uprawiania tej dyscypliny sportu.

Zawody mają charakter edukacyjny i popularyzujący orientację w terenie. Teren jest łatwy w orientacji, bezpieczny i bardzo ciekawy pod względem krajoznawczym oraz przyrodniczym. Za każdym razem organizator tłumaczy zasady i odpowiada na każde nurtujące uczestników pytanie. Na wszystkich trasach obowiązuje elektroniczny system potwierdzania punktów kontrolnych SportIdent.

Chcesz wystartować? Wypełnij formularz elektroniczny

Wszyscy zgłoszeni do piątku 30.08 do godz. 20 są całkowicie zwolnieni z opłat!

Więcej informacji oraz regulamin:
https://www.parkowebno.pl/komunikat-startowy/01-09-hevelianum