Zakończono prace na schodach łączących Siedlce z Suchaninem  na ul. Skarpowej. Inwestycja była realizowana w ramach Budżetu Obywatelskiego, edycja 2018. Autorem projektu był Jakub Wojciechowski, Radny Dzielnicy Siedlce. Realizacja zadania nie przebiegała bez przeszkód i zakończyła się ze sporym opóźnieniem. Jako główny powód czasowego wstrzymania prac wykonawca wymienia kłopoty z dostawą prefabrykatów betonowych, z których wykonano stopnie schodów...

Wartość prac oszacowano na 155 tys. zł., schody objęte są trzyletnią gwarancją. W dniu 28 kwietnia nastąpił pierwszy odbiór techniczny przez urzędników z DRMG. Co już zostało zrobione, a co jeszcze trzeba poprawić i uzupełnić oraz jakie są opinie mieszkańców ulicy Skarpowej, dowiecie się Państwo, oglądając naszą relację wideo na platformie YouTube, na kanale Rada Dzielnicy Siedlce.

Z ramienia Rady Dzielnicy w odbiorze uczestniczyli następujący radni: Jakub Wojciechowski, Andrzej Nawara, Wojciech Widzicki oraz Mirosław Koźbiał. Radni uważają, że schody zostały wykonane estetycznie a jakość zastosowanych materiałów i sposób wykonania nie budzą zastrzeżeń.

Mirosław Koźbiał

Rada Dzielnicy Siedlce