Szanowni Państwo, do końca maja Muzeum Gdańska wraz z Radą Dzielnicy Siedlce zbierają stare zdjęcia, pocztówki i fotograficzne pamiątki związane z Siedlcami. Najciekawsze zostaną wydrukowane, stając się częścią projektu „Historie Gdańskich Dzielnic. Siedlce”. Zachęcamy do przejrzenia domowych archiwów i podzielenia się pamiątkami związanymi z naszą dzielnicą...

Przypominamy, że nie chcemy nic nikomu zabierać. Zdjęcia zeskanujemy, wspomnienia nagramy, inne pamiątki sfotografujemy. Państwa skarby będą bezpieczne, mogą się również znaleźć w publikacji naukowej, która zostanie wydana na koniec projektu.

Materiały w postaci oryginałów lub samodzielnie wykonanych kopii można przekazywać Przewodniczącemu Rady Dzielnicy Siedlce Andrzejowi Nawarze. Radni mogą również osobiście podjechać do mieszkańców (po wcześniejszym umówieniu spotkania) i odebrać zdjęcia lub spisać wspomnienia. Zachęcamy Państwo do aktywnego włączenia się w projekt.

Zapraszamy do zapoznania się z plakatem, na którym znajdą Państwo wszelkie informacje oraz z artykułem na stronie portalu gdansk.pl

https://www.gdansk.pl/wiadomosci/historie-gdanskich-dzielnic-siedlce-trwa-akcja-zbierania-zdjec-mozesz-pomoc,a,171101

Adres e-mail Rady Dzielnicy
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoba kontaktowa: Przewodniczący Rady Dzielnicy
Andrzej Nawara
tel. 506 518 094