Komisja Budżetowa Rady Dzielnicy Siedlce zwraca się do mieszkańców dzielnicy Siedlce o składanie wniosków do budżetu Rady Dzielnicy na rok 2021. Wnioski prosimy składać wypełniając załączony wniosek i przesyłając go na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wnioski przyjmujemy w dniach 01.12.2020 do 18.12.2020. Budżet Rady Dzielnicy w roku 2021 to około 184 000 zł...

Zgodnie z rekomendacją Komisji Budżetowej 70% budżetu powinna być przeznaczona na „Rozbudowa małej architektury, zagospodarowanie terenu dzielnicy, drobne inwestycje”.

W przypadku zgłaszania pomysłów, za których realizację odpowiedzialny będzie Zarząd Rady Dzielnicy to wystarczy opisać swój pomysł i miejsce jego wykonania. Na przykład: zagospodarowanie terenu zielonego poprzez …….. . Należy też dokładnie opisać miejsce, które ma być zagospodarowane z adresem, opisem lokalizacji lub zdjęciem miejsca.

Dla zadań miękkich, to jest festynów, zajęć aktywizujących, porad prawnych, szkoleniach itp. Należy podać organizację lub osobę odpowiedzialną, która może zrealizować Państwa pomysł. Tego typu projekty mogą realizować, stowarzyszenia, fundacje, szkoły, przedszkola. Ważne jest aby wniosek zawierał ilość zajęć okres w którym działanie będzie realizowane oraz orientacyjne koszty.

Formularz do pobrania - tutaj.

Z pozdrowieniami,
Radny Wojciech Widzicki
Przewodniczący Komisji Budżetowej