Zarząd Rady Dzielnicy Siedlce nieustannie mobilizuje Przedsiębiorstwo Budowy Dróg S.A. ze Starogardu Gdańskiego, generalnego wykonawcę prac związanych z remontem ul. Zakopiańskiej do jak najszybszego zakończenia prac. W najbliższych dniach przewidywana jest poprawa pogody, brak mrozu i opadów w związku z czym budowlańcy chcą się zabrać do kontynuacji prac bitumicznych...

Na prośbę kierowniczki projektu p. Agnieszki Ciesielskiej przekazujemy informację dla mieszkańców. Prosimy o zastosowanie się do apelu.

W imieniu Wykonawcy robót na Zadaniu: „Modernizacji jezdni i chodników ul. Zakopiańskiej  w Gdańsku” niniejszym informuję, że w kolejnym tygodniu planujemy przeprowadzić roboty bitumiczne w ciągu przedmiotowej ulicy.

W związku z tym, niniejszym zwracam się z prośbą o przekazanie mieszkańcom i użytkownikom informacji/prośby o przestawienie samochodów i nieparkowanie wzdłuż ulicy.

Z góry dziękuję i liczę na zrozumienie i jednocześnie informuję, że w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych sytuacja może ulec zmianie.

Mirosław Koźbiał

Rada Dzielnicy Siedlce

fot: Mirosław Koźbiał