Zarząd Dzielnicy Siedlce zwraca się do mieszkańców Dzielnicy Siedlce o składanie propozycji do budżetu Rady Dzielnicy na rok 2023. Wnioski prosimy składać wypełniając dedykowany formularz online dostępny pod poniższym linkiem: https://forms.gle/GLc6uVEQGXyHz2Vv9. W przypadku braku możliwości wypełnienia formularza online prosimy o przesłanie propozycji na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Propozycje do budżetu mogą składać osoby prywatne, które będzie realizował Zarząd Dzielnicy po przyjęciu budżetu przez Radę Dzielnicy Siedlce. W formularzu wystarczy w wybrać „Osoba prywatna …” pojawią się odpowiednie pola formularza. Wnioski z propozycjami mogą składać także organizacje pozarządowe oraz podmioty gospodarcze, które będą odpowiedzialne za przeprowadzenie i rozliczenie projektów. W formularzu należy wybrać „Organizacja NGO, firma”

W dniach 15.11.22, 22.11.22 oraz 29.11.22 w czasie dyżurów radnych odbędą się konsultacje w sprawie składania wniosków. Wnioski błędnie wypełnione lub w przypadku braku kontaktu w ciągu 3 dni od złożenia wniosku będą odrzucane.

Wojciech Widzicki

Przewodniczący Zarządu
Dzielnicy Siedlce