>> Nowy numer kontaktowy do Zarządu Dzielnicy Siedlce - 571 324 210 - zapraszamy do kontaktu! <<

BO 2022 – projekt nr 2, „Psi relaks” – wybieg dla psów na ul. Wieniawskiego

Czy chcesz poprawić samopoczucie swojego psa i urozmaicić jego życie towarzyskie? Czy chcesz, żeby twój pies był zdrowy, wybawiony i wybiegany? Oddaj swój głos w gdańskim Budżecie Obywatelskim na projekt dzielnicowy nr 2 „Psi relaks” – wybieg dla psów na ul. Wieniawskiego…

W miejscu, gdzie dzisiaj jest busz i dzikie wysypisko śmieci, może powstać luksusowy, bogato wyposażony wybieg dla psów. Projekt przewiduje, wyposażenie w urządzenia zabawowe typu: szałas duży  / domek,  równoważnia, zestaw DOG PARK, dwie betonowe toalety (pisuary), dwa kosze na odpadki i psie odchody. Opiekunowie zwierząt będą mogli przyglądać się zabawie swoich pupili, jednocześnie  oddając się ploteczkom na dwóch wygodnych ławkach. Całość będzie ogrodzona płotem wysokości 1,9 m z dwoma bezpiecznymi bramkami. W okolicy i na wybiegu rosą drzewa, które dadzą cień w upalne dni i urozmaicą krajobraz.

Etna, dziesięciomiesięczna suczka rasy border collie już nie może się doczekać, kiedy będzie mogła oddawać się zabawie z innymi pieskami i ćwiczyć tresurę ze swoją panią.

Proszę o Państwa głosy na projekt nr 2 oraz jego promocję wśród sąsiadów i znajomych.

Głosować można do 18 października, klikając na poniższy link:

https://gdansk.ardvote.pl/glosuj/login

Pamiętaj, dzielnica Siedlce, projekt nr 2

Dodaj komentarz